Telefon w  

 

+38 (056) 370-46-04 avglob@avglob.orgPobierz katalog dowiedz się więcej

Stal nierdzewna

Aktualności (Archiwum)


 • SMC Ameryka Północna wzrostu sprzedaży półwyrobów aluminiowych
  August 29, 2013

  SMC Ameryka Północna wzrostu sprzedaży półwyrobów aluminiowych

  Jak widać z danych statystycznych, sprzedaż półwyrobów ośrodkach metal aluminiowy usług (SMC) w Ameryce Północnej w lipcu wzrosła po raz pierwszy od wielu miesięcy. Przedtem - według specjalistycznych mediów - w regionie jest stały spadek tego wskaźnika.

 • Zmiany w wielkości eksportu stali nierdzewnej z wiodących krajów w Azji
  August 27, 2013

  Zmiany w wielkości eksportu stali nierdzewnej z wiodących krajów w Azji

  Jak wynika z danych statystycznych opublikowanych przez azjatyckich mediów nowo wyspecjalizowanych w Chinach w lipcu w porównaniu do czerwca, miesiąc zwiększono eksport walcowanej stali nierdzewnej o 6,3%. Objętość metalu dostaw za granicę w okresie - według analityków Chiny - wyniosła 179.750.000 ton. Przypomnijmy, że w pierwszej połowie tego roku, w porównaniu do pierwszego półrocza ubiegłego roku, kraj ten zwiększył eksport stali walcowanej o 34,2%. Tak więc wielkość dostaw metalu za granicą w tym okresie wyniosła 1.260.000 ton.

 • Kola MMC modernizacji produkcji
  August 26, 2013

  Kola MMC modernizacji produkcji

  W rafinacji filię sklepu z MMC "Norilsk Nickel" - Mining Kola i hutnicze Firma - został niedawno oddany do użytku w systemie projektowania gazów węzłów wejściowych (HCG) w dziale siarczanu. Wlew Investment, która korporacja przeprowadziła w tym projekcie do tej pory ponad 20 milionów.

 • AVISMA zbudować nowy zakład do produkcji tytanu gąbki w Azji Południowo-Wschodniej
  August 22, 2013

  AVISMA zbudować nowy zakład do produkcji tytanu gąbki w Azji Południowo-Wschodniej

  Jak stwierdził ostatnio przez przedstawicieli korporacji "VSMPO" jej kierownictwo we współpracy z firmą «Wietnam National Coal-mineralne Industries» w tej chwili realizuje projekt na budowę nowego zakładu do produkcji tytanu gąbki z ilmenitu w Republice Wietnamu.

 • Wzrost kosztów metali nieżelaznych w Azji zablokowana
  August 20, 2013

  Wzrost kosztów metali nieżelaznych w Azji zablokowana

  Pomimo stale pozytywny trend ubiegłego tygodnia, rosnące koszty metali nieżelaznych na rynkach azjatyckich w poniedziałek wstrzymane. Wypada niektórych zasobów w tej kategorii i LME. W szczególności trzy miesiące futures miedzi na Londyńskiej Giełdzie Metali płacono 7.354 mln dolarów za tonę (tzn. ze spadkiem 44,75 dolarów za tonę) i aluminium spadły w cenie 6,25 dolarów za tonę (do 1939 dolarów za Tysiąc funtów).

 • Oz Minerals powraca do pracy na polu miedzi
  August 19, 2013

  Oz Minerals powraca do pracy na polu miedzi

  W prasie centrum koncernu górniczego «Oz Minerals», w tej chwili firma jest gotowa do pełnego przywrócenia pracy z własnej kopalni Hill Prominent (produkowane tutaj miedź, złoto i srebro), znajduje się w południowej Australii.

 • Ukrtruboprom wszcząć postępowanie antydumpingowe w zakresie dostaw rur ze stali nierdzewnej
  August 15, 2013

  Ukrtruboprom wszcząć postępowanie antydumpingowe w zakresie dostaw rur ze stali nierdzewnej

  "Centravis" powstał przy wsparciu stanowiska połączenia jednostek "Ukrtruboprom" w stosunku do początku postępowania antydumpingowego przeciwko przywozowi chińskich rur bez szwu ze stali nierdzewnej. Przypomnijmy, że w ostatnich latach wielkość chińskiego importu na Ukrainę wzrósł o ponad 3,5 razy, a jego struktura jest znacznie przesunięty w kierunku produktów niższej jakości. W związku z powyższym, obecnie rosnąca dysproporcja co negatywnie wpływa na strukturę rynku krajowym.

 • HAZ produkowane partię próbną stopu aluminium
  August 13, 2013

  HAZ produkowane partię próbną stopu aluminium

  Według doniesień służba prasowa "Rusal", Khakassia aluminium roślin (HAZ), w oparciu o rośliny Sajanogorsk aluminiowej (część grupy spółek "Russian Aluminium") niedawno wydał pierwszą partię próbną stopów na podstawie "skrzydlate metal" dla motoryzacji przemysł.

 • Norilsk Nickel przedstawi wyrafinowaną strategię firmy
  August 12, 2013

  Norilsk Nickel przedstawi wyrafinowaną strategię firmy

  W drugiej połowie tego roku, Górniczo-Hutnicze Spółka "Norilsk Nickel" musi złożyć sfinalizowane strategię organizacji. Główne punkty tego programu będzie, między innymi, zwiększając ogólną efektywność i przejrzystość wszystkich istniejących projektów korporacyjnych. Według Svetlana Iwczenko, który jest dyrektorem Departamentu Polityki Społecznej, "Norylsk Nikiel" zmiany muszą mieć wpływ nie tylko na działalność produkcyjną, ale również programy społeczne.

 • ARMZ uruchomiła zakład produkcji metali ziem rzadkich
  August 8, 2013

  ARMZ uruchomiła zakład produkcji metali ziem rzadkich

  Górnictwo problemem "ARMZ" (JSC "ARMZ"), który niedawno rozpoczął serię innowacyjnych konfiguracji testowej dla wydobycia rzadkich Dalur kopalni ziemi w Kurgan, Rosja. Maszyna ta przeznaczona jest do produkcji koncentratu metali ziem rzadkich od skały płonnej po wzbogacenia uranu.

Оцените важность и полезность информации
Here you can order products or to ask any questions for our consultants

Feedback form